© 2021, Eramoderna. +37064860996
en lt
Back
Virtuvė

Hi-Macs Platinum Granite virtuvės stalviršis

  • Tags

    Hi-macs, Hi-macs Platinum Granite, Hi-macs virtuvės stalviršis

Scroll

Apie projektą

Prabangi erdvių namų virtuvė mėgstantiems gaminti. Prie žemės spalvų interjero parinktas niekada iš mados neišeinantis pilko granito spalvos stalviršis. Džiaugiamės šiuo klientų sprendimu, kadangi tai viena praktiškiausių spalvų virtuvės erdvėje.

Šį išskirtinį virtuvės stalviršį pagaminome iš Hi-Macs Platinum Granite medžiagos.

„LG Hi-Macs Platinum Granite“, kaip ir kitos Hi-Macs gamintojo medžiagos yra stulbinamai patvarus, mažai priežiūros reikalaujantis kieto paviršiaus pasirinkimas. Be porų ir jokių jungimo žymių sukurti dizainai užkerta kelią veistis kenksmingoms bakterijoms ar pelėsiui, tad yra itin populiarus sprendimas virtuvės ar vonios kambario stalviršiams.

Galima įsigyti standartinių dydžių „Hi-Macs“ gamintojo stalviršių arba pasitelkti kūrybiškumą ir sukurti unikalų dizaino sprendimą.

Skirtingai nuo kitų paviršių, dirbtinio akmens stalviršiai nesugeria išsiliejusių medžiagų ar maisto kvapų, kurie gali atsirasti kasdienio naudojimo metu, tad paviršiai visą gyvenimą išlieka higieniški ir švarūs. Stalviršius galima valyti tiesiog šiltu vandeniu ar buitiniu valikliu.

Naudota medžiaga:

Platinum_Granite
Call Now ButtonSkambinti mums