© 2022, Eramoderna. +37064860996
en lt

Apie mus

Dirbame daug ir su pačiais įvairiausiais projektais, todėl sukaupėme patirtį ir žinias. Įdėmiai įsiklausome į individualius užsakovo poreikius ir esame pasiruošę įgyvendinti visus dirbtinio akmens paviršių sprendimus.

Mumis pasitiki partneriai: architektai, baldininkai ir interjero dizaineriai, nes žino jog galime pasiūlyti kruopštų darbą, išskirtinį dėmesį detalėms ir disciplinuotą darbų eigą.

Veiklos sritys: dirbtinio akmens stalviršiai, virtuvės, vonios, viešųjų objektų paviršiai, palangės kiti gaminiai iš dirbtinio akmens.
Patys gaminame plautuves ir praustuvus pagal standartinius brėžinius ar individualius išmatavimus.

Savo produkcijai keliame maksimalius kokybės reikalavimus. Dirbame tik su pasaulyje labiausiai vertinamomis, sertifikuotomis ir laiko patikrintomis medžiagomis.

Tikime, kad mūsų meistrų pagalba bet kokia idėja gali virsti kūnu.

dirbtinio akmens stalviršiai
/Paslaugos

Teikiamos paslaugos

Konsultuojame

Patarsime lieto akmens, stalviršio pasirinkimo, gaminio komplektacijos, eksploatacijos klausimais. Padėsime suprojektuoti Jums tinkamiausią produktą.

Užsakyti

Gaminame

Mūsų gaminami virtuvės stalviršiai, palangės, plautuvės ir praustuvai, laiptų pakopos bei kiti interjero elementai yra gaminami pagal kiekvieno kliento individualius poreikius.

Užsakyti

Montuojame

Produkto kokybė priklauso ne tik nuo jo pagaminimo bet ir sumontavimo. Stalviršius pristatome į vietą, sumontuojame ir suteikiame garantiją darbams.

Užsakyti

Atnaujiname

Kokybiškai ir greitai atnaujiname bei restauruojame daugelio prekės ženklų Corian, Montelli, Hanex , Dura Stone, Samsung Staron, LG Hi-Macs ir kt. gaminius.

Užsakyti
Skambinti mums