Scroll to top
© 2018, Eramoderna. Tel. numeris: +37064860996

Dirbtinio akmens stalviršiai

Dirbtinis akmuo (angl. solid surface) kitaip dar vadinamas lietu akmeniu, granitu ar marmuru yra natūralių mineralų ir akrilo mišinys, sutvirtinamas specialia technologija. Ši medžiaga dėl itin aukštos kokybės ir plačių pritaikymo galimybių yra vis labiau vertinama ir naudojama įvairiose interjeros srityse, o dirbtinio akmens stalviršiai tapo neatsiejama modernių namų dalimi.

Puikios technologinio apdirbimo ir dėvėjimosi savybės dirbtiniam akmeniui suteikė ateities interjerų medžiagos vardą. Manoma, kad jau visai netolimoje ateityje iš dirbtinio akmens masės sukurtų baldų, stalviršių ar interjero detalių bus kiekvienuose namuose, nes kol kas neišrasta jokia šios natūralaus akmens savybių turinčios, tačiau už natūralų akmenį pranašesnės sintetinės medžiagos alternatyva. Lietas, dirbtinis akmuo gaminamas visame pasaulyje, tačiau daugiausiai šioje srityje patyrę yra JAV ir Pietų Korėjos gamintojai. Garsiausi ir pasitkėjimą pelnę prekių ženklai Corian, LG Hi-Macs, Samsung Staron.

Kodėl rinktis dirbtinio akmens stalviršį?

Estetika ir jaukumas

Dirbtinis akmuo lyginamas su natūraliu akmeniu, tačiau  turi pranašumų, nes sukuriamas šilkinis, glotnus paviršius, kurį maloniau liesti. Dirbtinio akmens stalviršiai perima aplinkos temperatūrą, todėl atrodo šilti, nesukelia čaižių garsų. Lyginant su natūralaus akmens stalviršiais, dirbtinio akmens paviršiai atrodo lengvesni, estetiškesni ir modernesni, taip pat yra daug praktiškiau eksploatuojami.

Ypač platus spalvų pasirinkimas

Paprasta suderinti su kitomis jūsų interjero spalvomis ir tekstūromis.

Lengvai atnaujinamas ir restauruojamas

Net ir po daugelio metų naudojimo, paviršius galima atnaujinti, atstatant pirminę jų išvaizdą ir grožį. Iš dirbtinio akmens pagaminti gaminiai yra ilgaamžiški, jų praktiškai neįmanoma sudėvėti.

Atsparumas

Nesugeria drėgmės, atsparus vandeniui bei chemiškai atsparus visiems buitiniams tirpikliams, rūgštims ir plovimo priemonėms.

Higieniškas

Paviršius lygus, be porų, todėl nesugeria dažančių medžiagų ir kvapų, kas ypač supaprastina eksploataciją bei priežiūrą.

Nekenksmingas

Pagamintas iš naturalių medžiagų, itin plačiai naudojamas medicinos įstaigose ir maisto pramonėje.

Nematomi sujungimai

Sukuriamas bet kokio dydžio ir formos vientisas produktas.

Atsparumas aplinkai ir ugniai

Dirbtinio akmens stalviršiai yra atsparūs karščiui, šalčiui ir UV spinduliams. Galima naudoti vietose, kurioms keliami didesni gaisrinės saugos reikalavimai.

dirbtinio akmens stalviršiai
Era moderna Dirbtinio akmens stalviršiai
Skambinti mums