© 2022, Eramoderna. +37064860996
en lt

Dirbtinio akmens stalviršiai

Dirbtinis akmuo (angl. solid surface) kitaip dar vadinamas lietu akmeniu, granitu ar marmuru yra natūralių mineralų ir akrilo mišinys, sutvirtinamas specialia technologija. Ši medžiaga dėl itin aukštos kokybės ir plačių pritaikymo galimybių yra vis labiau vertinama ir naudojama įvairiose interjeros srityse, o dirbtinio akmens stalviršiai tapo neatsiejama modernių namų dalimi.

Puikios technologinio apdirbimo ir dėvėjimosi savybės dirbtiniam akmeniui suteikė ateities interjerų medžiagos vardą. Manoma, kad jau visai netolimoje ateityje iš dirbtinio akmens masės sukurtų baldų, stalviršių ar interjero detalių bus kiekvienuose namuose, nes kol kas neišrasta jokia šios natūralaus akmens savybių turinčios, tačiau už natūralų akmenį pranašesnės sintetinės medžiagos alternatyva. Lietas, dirbtinis akmuo gaminamas visame pasaulyje, tačiau daugiausiai šioje srityje patyrę yra JAV ir Pietų Korėjos gamintojai. Garsiausi ir pasitkėjimą pelnę prekių ženklai Corian, LG Hi-Macs, Samsung Staron.

Kodėl rinktis dirbtinio akmens stalviršį?

Mums labai svarbu, kad kiekvienas klientas suprastų dirbtinio akmens stalviršio naudą ir priimtų patį tinkamiausią sprendimą, tad atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus:

Natūralaus ar dirbtinio akmens stalviršiai?

Dirbtinis akmuo lyginamas su natūraliu akmeniu, tačiau  turi pranašumų, nes sukuriamas šilkinis, glotnus paviršius, kurį maloniau liesti. Dirbtinio akmens stalviršiai perima aplinkos temperatūrą, todėl atrodo šilti, nesukelia čaižių garsų. Lyginant su natūralaus akmens stalviršiais, dirbtinio akmens paviršiai atrodo lengvesni, estetiškesni ir modernesni, taip pat yra daug praktiškiau eksploatuojami.

Kokią spalvą pasirinkti savo dirbtinio akmens stalviršiui?

Mes siūlome išlaisvinti savo kūrybiškumą ir rinktis iš daugiau nei 100 Hi-macs ir Corian gamintojų spalvų. Galite pasirinkti vieną spalvą arba eksperimentuoti su akį traukiančiomis skirtingomis spalvomis. Mūsų dirbtinio akmens stalviršiai taip pat gali būti naudojami kaip intarpai, akcentai arba kaip universalus kitų medžiagų, tokių kaip metalas, medis, akmuo, stiklas ir kt., priedas.

Ar priimate individualius užsakymus?

Taip. Dirbtinį akmenį galima formuoti kaip tik norite, tad galime sukurti bet kokio dydžio ar formos produktą. Net ir išskirtinės formos produktai bus vientisi, be jokių jungimo siūlių ar tarpų.

Kaip prižiūrėti dirbtinio akmens stalviršį?

Dirbtinis akmuo nėra porėtas, tad lyginant su natūraliu akmeniu yra daug lengviau prižiūrimas. Paviršius lygus, todėl nesugeria dažančių medžiagų ir kvapų, kas ypač supaprastina eksploataciją bei priežiūrą.

Ar dirbtinio akmens stalviršiai nėra kenksmingi?

Dirbtinio akmens stalviršiuose nėra sunkiųjų metalų ir halogenų, nes tai mineralinės kilmės ekologiškas produktas. Kadangi stalviršiai yra pagaminti iš natūralių medžiagų jie itin plačiai naudojami medicinos įstaigose ir maisto pramonėje.

Ar dirbtinio akmens stalviršiai yra atsparūs vandeniui?

Taip. Mūsų siūlomi stalviršiai nesugeria drėgmės, yra atsparūs vandeniui bei chemiškai atsparūs visiems buitiniams tirpikliams, rūgštims ir plovimo priemonėms.

Ar dirbtinio akmens stalviršiai yra atsparūs ugniai?

Taip. Lieto akmens stalviršiai yra atsparūs karščiui, šalčiui ir UV spinduliams. Galima naudoti vietose, kurioms keliami didesni gaisrinės saugos reikalavimai.

Ar dirbtinio akmens stalviršį galima atnaujinti?

Net ir po daugelio metų naudojimo, paviršius galima atnaujinti, atstatant pirminę jų išvaizdą ir grožį. Iš dirbtinio akmens pagaminti gaminiai yra ilgaamžiški, jų praktiškai neįmanoma sudėvėti.

Solid Surface Countertops
Dirbtinio akmens stalviršiai

Skambinti mums